KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12275025
nr 1227 5025
Ruth Goldman Grosin
(f. 1941)
Färgetsning, Signerad, numrerad 135/320. Motivet: 20x24 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:13:36
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)