KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5486437

nr 548 6437

Akvarell

signerad W Kahlois, Månkvinna, 31x16

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 17:40:04