MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13835393

nr 1383 5393

Byrå

1950-tal, teak. Bredd: 91, djup: 47 cm, höjd: 65 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 mars 2021
kl 20:32:19

5/3 10:04:33 1      600 kr
8/3 10:38:48 2      Vinnande bud