KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16227215
nr 1622 7215
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Vinterbild med båt, 27x40 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 42x54 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:50:41
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt