MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8214050
nr 821 4050
Stolar
4 st 1800-tal bemålade
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:37:04
100 kr
300 kr
400 kr