KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14281005
nr 1428 1005
Jenny Nyström
(1854-1946), Sverige
Kalmar kyrka. Signerad, akvarell, 21x14, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Utrop:
10.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:35:31
24/10 15:35:33
- Klassiska
25 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Jenny Nyström
Läs mer om Jenny Nyström