ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bokverk 14246493
nr 1424 6493
Bokverk
3 band, Suecia Antiqua et Hodierna, omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:31:19
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr