Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Bokverk 14246493

nr 1424 6493

Bokverk

3 band, Suecia Antiqua et Hodierna, omkring 1900

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 18:31:19