ART / Lithographs / Litograph in colors 15392016
nr 1539 2016
LITOGRAPH IN COLORS
Sven Jonsson. Signerad ej numrerad. Litograph in colors, Image dimensions: 29x41 cm, outer dimensions including frame: 54x65,
Sven Jonsson. Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 29x41 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
Monday May 8 2023
at 20:40:33