KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14676063
nr 1467 6063
Grafiskt blad
David Wiberg. "Landskap". Signerad, numrerad 45/50. Giclee fine art. Bildmått: 51X55 cm. Bladets mått: 59X61 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:57:09
16/5 20:52:09