FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 14513182

nr 1451 3182

CUPBOARD

teak, 1950s. Length: 785, width: 37 cm, height: 87 cm, wear. , key

teak, 1950-tal. Bredd: 785, djup: 37 cm, höjd: 87 cm, nyckel

Condition: slitage

SEK 800

Monday February 28 2022
at 18:37:24