MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bicycle 13823392

nr 1382 3392

BICYCLE

1950s, 'Hermes', Nymans Verkstäder, Uppsala, Sweden, wear, damages.

1950-tal, "Hermes", Nymans Verkstäder, Uppsala. Längd: 170 cm. Höjd: 108 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1100

Monday Mars 1 2021
at 19:39:41