KONST / Litografier / Färglitografi 16915402
nr 1691 5402
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Beatles. Signerad, numrerad 1/20. Färglitografi, bildmått: 69x46 cm, yttermått inklusive ram: 88x64 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 31 mars 2025
kl 19:56:55
27/3 22:36:29