ART / Sculptures and works of art / Madonna 4947774

nr 494 7774

Madonna

Lenght: ()

trä 16-1700tal, höjd: 56 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

3000

SEK 2500

Monday November 5 2007
at 16:00:00

4/11 14:22:56 1      Vinnande bud