ART / Oil paintings / Oil painting 12354289

nr 1235 4289

OIL PAINTING

unidentified artist. Signed. "Upvaknade". Oil on canvas, 51x75,

Oidentifierad konstnär. Signerad. "Upvaknade". Olja på duk, 51x75

600

SEK 100

Monday February 18 2019
at 18:49:11

17/2 09:57:23 1      Vinnande bud