ART / Sculptures and works of art / Dalecarlian horses 10583703

nr 1058 3703

DALECARLIAN HORSES

6 parts, height: 10-38, wear, damages.

6 st, höjd: 10-38

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1000

Monday September 26 2016
at 19:56:17