FURNITURE / Tables / Brickbord 5704259
nr 570 4259
Brickbord
Lenght: ()
1800-tal, björk, höjd: 95, skador
100
SEK 800
Monday Mars 9 2009
at 18:51:05
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
550 kr
750 kr