KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17132330
nr 1713 2330
Pastell
Lisa Aurell, "Minne från Toulouse-Lautrec fest Nationalmuseum". Signerad. Bildmått: 31x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:01:08
10/7 10:37:51