KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144555
nr 1714 4555
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, Tofsvipor. Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 58x66
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:16:45
28/7 17:59:50
28/7 18:01:41
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström