KONST / Litografier / Färglitografi 15696311

nr 1569 6311

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Komposition. Signerad, färglitografi, numrerad 63/260,50x64 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 19:20:38

7/10 20:02:59 1      Vinnande bud

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson