ART / Lithographs / Litograph in colors 9894378
nr 989 4378
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), 190/375, Barinteriör, löst blad, sheet: 42 x 59,
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), 190/375, Barinteriör, löst blad, bladets mått: 42 x 59
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
Withdrawn
Monday October 26 2015
at 20:27:36
Peter Dahl (f. 1934)