KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229429
nr 1522 9429
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 72x50 cm, yttermått inklusive ram: 88x67 cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:36:26
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)