MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 15989212

nr 1598 9212

CARPET

1950s, Nöthår, vändbar, no signature, 150x230,

1950-tal, Nöthår, vändbar, ej signerad, 150x230 cm

1000

SEK 1700

Monday February 19 2024
at 18:16:25