ART / Lithographs / Litograph in colors 14744334
nr 1474 4334
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Björn Krestesen (b. 1951), Sweden. Signed, numbered 29/150, dated 1988. Litograph in colors. Sheet: 56x76 cm, outer dimensions including frame: 63x82,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 29/150, daterad 1988. Färglitografi. Bladets mått: 56x76 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Björn Krestesen, Swedish painter, born 1951
Monday June 13 2022
at 18:13:42