KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997668
nr 1499 7668
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, Köksinterriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:08:40
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)