KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997668

nr 1499 7668

Anders Widjedal

(f. 1964), Sverige

Oljemålning, Köksinterriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad

Kondition: slitage, skador

Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 20:08:40

Anders Widjedal

Läs mer om Anders Widjedal