KONST / Litografier / Litografi 9431165
nr 943 1165
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Litografi, Yngve Svedlund (f. 1925), Romantisk stad, signerad, motivet: 33x26
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:00:56
100 kr
250 kr
16 feb
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund