ART / Lithographs / Litograph in colors 7696192
nr 769 6192
LITOGRAPH IN COLORS
Johan Lundgren, häst med släde, 275/385, signed, subject size: 47x66,
Johan Lundgren, häst med släde, 275/385, signerad, motivets mått: 47x66
600
SEK 250
Monday August 6 2012
at 18:01:32
200 kr
150 kr