KONST / Ramar / Ram 7223009

nr 722 3009

Ram

1800-tal, 81x61

Kondition: mindre skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 31 oktober 2011
kl 19:08:42

30/10 10:46:00 1      Vinnande bud
31/10 19:03:42 2      1.100 kr

Tilgman Keramik