KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307492
nr 1530 7492
Oidentifierad konstnär. Signerad Ricci, piprökande man. Olja på duk, Bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:21:14
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)