KONST / Litografier / Serigrafi 16228348
nr 1622 8348
Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 37/150. Färglitografi. Bladets mått: 50x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x46 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:33:30
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor