KONST / Litografier / Färglitografier 14099234
nr 1409 9234
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier, 4 st, Oscar Reutersvärd (1915-2002), oramade lösa blad. Signerade, numrerade, bladets mått: 28x36 - 33x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:51:56
2/8 18:44:58
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd