ART / Lithographs / Litograph in colors 13442103
nr 1344 2103
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. Numrerad 954/1000, no signature. Subject: 73x50 cm, missing glass.
LITOGRAPH IN COLORS, Numrerad 954/1000, ej signerad. Motivet: 73x50 cm
Condition: saknar glas
1500
SEK 2000
Monday August 31 2020
at 19:02:55
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.400 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr