KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16184114
nr 1618 4114
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Ej signerad, självporträtt, eftertryck F. F G. K -40,15x13 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:20:39
6/5 19:15:39
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell