KONST / Litografier / Färglitografi 16162069
nr 1616 2069
Max Book
(f. 1953)
Max Book (f. 1953), Ryttare. Signerad, numrerad EA, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 48x68 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Max Book, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:34:57
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr