KONST / Litografier / Färglitografi 17548007

  • Bilden på det här föremÃ¥let förbereds nu för publicering senast 23/1.

    Visning Auktionen avslutas 26/1.

nr 1754 8007

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Skärgård. Signerad, numrerad 183/260. Färglitografi, bildmått: 48x55 cm, yttermått inklusive ram: 56x67 cm

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 23:12:47)
Uppdatera
Visning

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 19:27:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson