MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 5522720
nr 552 2720
Skrivskåp
1800-tal Åldringsmålat, längd: 110, djup: 48, höjd: 145
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 17 november 2008
kl 18:41:21
550 kr
400 kr
500 kr
600 kr