KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7347046
nr 734 7046
Blandteknik
Zoia, porträtt, signerad 1931, motivets mått: 50x46
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:55:56
12/1 09:26:09
150 kr
16/1 17:50:56