KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8186254

nr 818 6254

Akvarell

Elisabeth Warling, Signerad, 17x24

Utrop:

1.000 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2013
kl 18:20:15

1/4 11:40:10 1      150 kr
1/4 17:45:12 2      Vinnande bud