ART / Lithographs / Graphic art 17454205
nr 1745 4205
GRAPHIC ART
efter Joan Miró, no signature, sheet: 38x28 cm, outer dimensions including frame: 54x43,
efter Joan Miró, ej signerad, bladets mått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 54x43
800
SEK 500
Monday December 1 2025
at 19:57:26
1/12 19:52:26