KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14521017
nr 1452 1017
Virginia Larson
(1844-1893), Sverige
"Sevilla", flicka med solfjäder. Signerad. Blandteknik, bildmått: 39x29cm, yttermått inklusive ram: 63x53cm
Kondition: ramskada
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:25:12
27/2 19:28:16
2.800 kr
28/2 19:19:58
- Klassiska
28 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Virginia Larson
Läs mer om Virginia Larson