ART / Lithographs / Litograph in colors 8794129
nr 879 4129
LITOGRAPH IN COLORS (F)
M Kossakowska, sheet: 29x36,
Magdalena Kossakowska, signerad M Kossakowska, bladets mått: 29x36
300
SEK 200
Monday Mars 3 2014
at 19:57:02
150 kr
150 kr