FURNITURE / Tables / Writing desk 8516076
nr 851 6076
WRITING DESK
1950s, teak, length: 120 cm, width: 63 cm, height: 74 cm, wear.
1950-tal, teak, längd: 120 cm, djup: 63 cm, höjd: 74 cm
Condition: slitage
SEK 200
Monday October 7 2013
at 18:25:01
2/10 19:30:13
150 kr
7/10 17:58:25