ART / Oil paintings / Oil painting 12861127

nr 1286 1127

OIL PAINTING

Erik Ström, "Söskär". Signed, -71. Oil on canvas, 49x63,

Erik Ström, "Söskär". Signerad, -71. Olja på duk, 49x63 cm

SEK 4200

Monday November 4 2019
at 18:11:28