ART / Lithographs / Färglitografi 3412291
*
nr 341 2291
Färglitografi
Lenght: ()
Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige, 415/460, 76x59
Droit De Suite
Estimate:
300
Sold:
SEK 700
Auction date:
Monday December 20 2004
at 16:00:00
- Bid history
Time
Bidder
Bid
15/12 17:14:39
1
350 kr
15/12 17:16:13
1
350 kr
19/12 17:44:54
2
400 kr
20/12 15:51:44
3
hidden*
20/12 15:56:53
4
550 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad m huss wallin
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13
-
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05
-
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54
-
6348 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:43
-
7085 LITOGRAPH IN C..
unidentified artist. Signed, numbered 15/100, date..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:31
*
Färglitografi
nr 341 2291
Färglitografi
Lenght: ()
Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige, 415/460, 76x59
| Droit De Suite | |
|---|---|
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 700 |
| Auction date: |
Monday December 20 2004 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 15/12 17:14:39 | 1 | 350 kr |
| 15/12 17:16:13 | 1 | 350 kr |
| 19/12 17:44:54 | 2 | 400 kr |
| 20/12 15:51:44 | 3 | hidden* |
| 20/12 15:56:53 | 4 | 550 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad m huss wallin
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13 -
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05 -
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54 -
6348 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:43 -
7085 LITOGRAPH IN C..
unidentified artist. Signed, numbered 15/100, date..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:31



