KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 5932046

nr 593 2046

Färgkrita

Signerad, blomstilleben, 38x28

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 augusti 2009
kl 18:38:01

10/8 11:58:34 1      Vinnande bud