KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14929360
nr 1492 9360
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, "Blåsippor och vitsippor". Signerad, bladets mått: 14,5x18 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:48:47
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad