KONST / Litografier / Färglitografi 13767459
nr 1376 7459
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 110/190, daterad -99, Fyren Orskär. Bladets mått: 47x36 cm, yttermått inklusive ram: 59x47 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:25:03
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr