FURNITURE / Tables / Gate-leg table 9201684
nr 920 1684
GATE-LEG TABLE
, length: 110 cm, width: 2x67 cm, height: 75 cm, wear, damages.
, längd: 110 cm, djup: 2x67 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 200
Monday October 27 2014
at 19:20:11
23/10 20:23:05
150 kr
26/10 21:08:13