KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7201755

nr 720 1755

Helmer Hertzhoff

(1873-1958), Sverige

Oljemålning, Helmer Hertzhoff, Marin, 55 x 95

Kondition: slitage, skador

Helmer Hertzhoff, svensk bildkonstnär född 1873, död 1958.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 oktober 2011
kl 17:03:49

16/10 21:42:20 1      Vinnande bud

Helmer Hertzhoff

Läs mer om Helmer Hertzhoff