MÖBLER / Bord / Skrivbord 8269436

nr 826 9436

Skrivbord

60/70-tal, träfanér, med bokhylledel, längd: 150 cm, djup: 78 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 13 maj 2013
kl 19:52:13

12/5 12:09:25 1      800 kr
13/5 14:10:33 2      Vinnande bud