KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12891621
nr 1289 1621
Ingalill Sjöblom
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Ingalill Sjöblom, komposition. Signerad, 45x56 cm
Ingalill Sjöblom, svensk bildkonstnär född 1944 i Härnösand.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:20:25
100 kr
Ingalill Sjöblom
Läs mer om Ingalill Sjöblom